„psaní je brána do mnoha světů.“ – Viktorie tiw

Jsem kreativní tvůrce digitálního obsahu

ZDARMA PRO VÁS

kreativní plánovač

Rozhodla jsem se vytvořit si plánovač. Vlastní. Takový, který už na první pohled bude podporovat moji kreativitu a touhu, jít si stále za svými sny. Bude mne motivovat a pomáhat mi po malých krůčcích dosáhnout těch velkých, jelikož jsem se za tu dobu naučila, že neumím plánovat na hodiny přesně, ale spíše jsem ten typ, co si plánuje určité denní bloky. Stáhni si ho i ty!

Nabízí měsíční přehled, týdenní i denní plánovač.

Královnou svého blogu

Rychlo průvodce blogováním od A do Z, aneb vše podstatné, co potřebujete vědět o tom, jak být královnou svého blogu.

🌟Chcete vědět jak psát články, které budou čtenáři skutečně číst
🌟Naučít se tvořit neodolatelné a poutavé nadpisy
🌟Odhalít základy dobrého psaní
🌟Vědět o čem na blogu psát a kde hledat náměty
🌟Znát základní pravidla pro SEO
🌟Odhalit 5 důvodů, proč si založit a psát blog

Pokud ano, pak si stáhni si zdarma e-book "Královnou svého blogu"

Plánovač 2022

Vytvořila jsem pro vásplánovač s týdenním přehledem na celý rok 2022. Najdete tu seznam pro vytvoření ročních cílů, měsíční plánovač, týdenní plánovače ve dvou verzích, místo pro poznámky, plánování financí i zvyků.

Poslední cesta

Sbírka povídek s názvem „POSLEDNÍ CESTA“ představuje soubor deseti povídek autorů, kteří přispěli do literární soutěže svými výtvory. Jedná se o skutečně povedená díla, které si zaslouží takovouto formu prezentace. Stáhněte si sbírku povídek a přesvědčte se sami.
Věnováno všem začínajícím autorů, pisálkům a budoucím spisovatelům. Držme si pěsti!

Číslo 905

Přečtěte si novou povídku vítězkyně literární soutěže knižního blogu Vikate. Autor: Sára Fišerová Rozsah: 11 stran Rok publikování: 2017
Jsem původně odsouzený na doživotí ale kéž by jen to. Zastihl mě mnohem horší trest….

Pan Wakles

Přečtěte si novou povídku vítěze literární soutěže knižního blogu Vikate. Autor: Michal Staś Rozsah: 47 stran Rok publikování: 2017 „Opravdu máte velký problém,“ řekl doktor.

NABÍDKA E-KNIH

39 TIPŮ NA PRÁCI DOMA

Práce z domu? S těmito tipy to půjde snadno. Chcete volnost a svobodu? Bavilo by vás, kdyby vám váš koníček vydělával? Chtěli byste vydělávat i když spíte, díky fungujícímu online podnikání? Mít dostatek času na rodinu i přítele? Neohlížet se na finance a být "za vodou"? 39 tipů v čem podnikat a jak se odlišit od konkurence, aby se z vás stala úspěšná online podnikatelka.

plán krok za krokem

Chceš podnikat, ale nevíš, jak si sepsat podnikatelský plán, který tě krok za krokem dovede k tvému vysněnému cíli? Pár jsem jich už za svou existenci psala a tak jsem pro vás vytvořila pracovní sešit, který vám celou práci usnadní. Stačí jen odpovídat na otázky, které se tě ptám a tvůj plán se začne tvořit sám.

Bible blogu

Potřebuješ návod, jak přesně vytvořit blog krok za krokem? Jak nainstalovat WordPress, co dělat poté, jakou šablonu si vybrat, jak vyplnit obsah, co na blog publikovat a co ne a mnoho dalšího k vytvoření úspěšného blogu pro tvé podnikání? V této knize najdeš vše potřebné pro založení a vedení úspěšného blogu.

Velká kniha o vánocích

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků celého roku. Tedy alespoň podle mě. Strašně se na ně těším jenom co přijdou první chladné dny. Celé vánoční svátky začínají adventním obdobím, tedy první adventní nedělí a končí 6. ledna na Tři krále. Kde se vzala tradice slavení Vánoc, tipy na dárky a mnoho dalšího najdete v této knize „VELKÁ KNIHA O VÁNOCÍCH, ANEB VŠE O NEJKRÁSNĚJŠÍM OBDOBÍ ROKU“

Dovolená bez paměti

Dovolená bez paměti je krátká novela o příběhu dvou nejlepších kamarádek, které se společně vydávají na první dovolenou. Bohužel je však cestou čeká nejedna překážka. Hned na začátku má letadlo dopravní nehodu, kterou naštěstí obě přežijí, ale cestou mezi záchranáři a bojem o život ztratí jedna druhou. Pomohou jim jejich noví přátelé najít tu druhou?

Nora Rowteen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Mauris metus. Aliquam erat volutpat. Fusce consectetuer risus a nunc. Donec ipsum massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Vivamus ac leo pretium faucibus. Nullam faucibus mi quis velit. Mauris tincidunt sem sed arcu. Aenean placerat. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia.

Ubíjející samota

Zůstala jsem sama. Na všechno. Odešel za jinou, i když jsem mu nabídla všechno. Je chyba ve mě? Co jsem dělala špatně a proč to muselo skončit tragédií, kterou jsme si ani jedna nepředstavovaly? Můj životní příběh o nevěře, zklamání, strachu ze samoty, hledání sebe samé a také velké ztrátě.

Bible copywritingu

Chcete se stát copywriterem? Naučit se psát poutavé a unikátní texty, které zaujmou čtenáře i platící zákazníky, kteří si vaše služby objednají? Pojď si pro bibli tohoto zábavného povolání, které se dá dělat odkudkoli. Nauč se vše potřebné a získej své první zakázky. Jak a kde, to ti prozradí tato bible.

Pal: sbírka povídek

Když jsem vedla internetový magazín Svět knih, umožnila jsem na něm začínajícím pisálkům možnost publikovat své práce a získat tak velké publikum díky fanouškům magazínu na sociálních sítích. Na stránkách se tak objevilo hodně opravdu povedených prací, kterých mi bylo líto je jen tak smazat, když jsem rušila celý magazín. A tak vznikla tato sbírka. Je tu to nejlepší, co autoři na stránkách publikovoali.

10 tipů pro copywritery

Odhalte 10 tipů, díky kterým se můžete stát lepším copywriterem. Buďte lepším copywriterem. 10 jednoduchých, přehledných a stručných nápadů, jak na to vás nabijí energií, jakou potřebujete. Žádná slátanina, jak psát texty. Tento ebook může dát mnohem víc. Stručně, jasně, výstižně a přehledně  popsána ta nejhlavnější myšlenka. Stane se modlou všech copywriterů

mini Copy série

Co to tedy vlastně ten copywriting je? Co tato práce obnáší a jaké jsou požadavky a předpoklady kvalitního copywritera? Právě v následujících řádcích vám nastíním, kde hledat vhodné příležitosti k výdělku, a v neposlední řadě vám poradím, jak se stát úspěšným ve své práci.

Nastav si WodrPress

V mém mega vyčerpávajícím seznamu se dozvíte 20 základních nastavení po instalaci WordPressu, které musíte udělat, abyste se dostali na správnou cestu za úspěšným blogem. WordPress vám sice po instalaci nahraje příslušnou demoverzi se základním nastavením, ale pokud chcete mít úspěšný blog, je třeba před publikováním vašeho prvního příspěvku udělat pár změn v základním nastavení.

velký Průvodce online podnikáním

Chceš podnikat online? Baví tě to, ale nevíš, kde začít? Co všechno potřebuješ pro úspěšné a podle zákona správné podnikání? Kde a jak se co vyřizuje, nastavuje a dělá? Máš chaos ve všech těch návodech, kurzech a průvodcích? V této přehledné příručce najdeš vše od A do Z pro úspěšné rozjetí tvého online bussinesu.

Pouto v srdci

Příběh dvou kamarádek. Nejlepší přítelkyně, které se neodloučí ani po dvaceti letech. Jaké to asi je, když svou nejlepší kamarádku roky nevidíte, jen si s ní píšete a pak se po letech vidíte? Máte nové životy, tváře, myšlení, ale pořád jste to vy, které jste si před lety hrály u dědy na statku.

Blogger Lady

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Mauris metus. Aliquam erat volutpat. Fusce consectetuer risus a nunc. Donec ipsum massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Vivamus ac leo pretium faucibus. Nullam faucibus mi quis velit. Mauris tincidunt sem sed arcu. Aenean placerat. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia.

NABÍDKA SLUŽEB

Správa sociálních sítí

Objednejte si balíček a přestaňte se zabývat správou Vaší FB stránky. Od toho jsem tu já. Vy se v klidu věnujte svým novým zákazníkům a vyřizování objednávek.

E-book na míru

Chtěli byste pro své zákazníky sepsat informačně hodnotný e-book, díky kterému můžete získat nové kontakty do vaší databáze? Ráda vám pomůžu a sepíši pro vás e-book podle vašich požadavků a na vaše téma.

Grafika pro tvou knihu

Vytvořím pro Vás originální návrh obálky pro Vaši knihu, e-book, časopis…. Již nemusíte zptrácet čas navrhováním si vlastní obálky, aby seděla k obsahu díla. Vytvořím pro Vás originální obálku, která se Vám bude líbit. Součástí ceny jsou dva návrhy, ze kterých si vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Krásné a originální bannery pro Váš WEB i FB

Představ svůj nový produkt nebo službu svým zákazníkům originálně a jednoduše. Krásné profesionální bannery za tu nejnižší cenu.

pREZENTACE/ VIDEOPREZENTACE

Buďte originální a odlište se při konferenci od Vaší konkurence nádhernou a originální prezentací či videoprezentací.

Webové stránky ve WordPressu

Nabízím Vám tvorbu kvalitního a originálního webu na WordPressu, jehož uživatelské rozhraní zvládne i naprostý začátečník. V ceně je jednoduchá webová stránka i bonusy v hodnotě 6000Kč zdarma. Možnost také vytvoření magazínu na míru! Využijte jedinečné nabídky získat profi magazín za bezkonkurenční cenu!

Redaktorka blogu či Vašeho magazínu

Nemáte čas se věnovat svému blogu či magazínu? Potřebujete pravou ruku, která pro Vás články sepíše, vloží je na web, publikuje, přidá odkazy, obrázky a vše doladí dohromady?

virtuální asistentka

Jsem velice schopná a aktivní mladá žena. jsem absolventkou VŠ obor ekonomická informatika a předtím jsem studovala podnikání, které mě velice moc bavilo. Odnesla jsem si z něj hodně a také to v průběhu vysoké školy vyzkoušela na svém blogu i v různých zakázkách. Vrcholem toho bylo založení si vlastního podnikání, kdy jsem se naučila mnoha dovednostem jako je účetnictví, správa klientů, komunikace se zákazníky, propagace vlastních služeb, copywriting, tvorba www stránek a mnoho dalšího.

Balíček úspěšný start

Balíček pro začínající online podnikatelku a její úspěšný start s lehkostí. Získejte vše, co potřebujete pro své online podnikání. Prodejte svůj e-book snadno a bez starostí. Máte sepsané téma e-booku, ale nemůžete si poradit s grafikou i propagací? Balíček úspěšný start vám se vším pomůže.

Individální konzultace

Potřebujete nakopnout ve vašem podnikání či blogování? Hledáte kreativní nápady, díky kterým půjdou vaše služby či produkty na odbyt? Hledáte inspiraci jak začít blogovat Chcete podnikat online, ale nevíte jak na to? Chcete pomoct vytvořit váš první e-book, ale nevíte jak na to? Chcete nabídnout svým klientům zajímavé bonusy či magnety zdarma, ale nevíte v čem je vytvořit nebo co by to mohlo být?

Úspěšná online podnikatelka

Program "Úspěšná online podnikatelka" trvá půl roku a naučí tě, jak zužitkovat to, co tě baví, pro tvé úspěšné online podnikání s lehkostí, udržitelností, a hlavně s viditelnými výsledky.

Vydělávej +5000 Kč měsíčně i když spíš

Toužíš vydělávat peníze 💸💰 z domu snadno aniž bys u toho musela sedět x hodin u počítače? Nabízím balíček 3 hodin online konzultaci, během kterých můžeme probrat tu nejlepší formu pasivního příjmu pro vás. 🖥️💸

Cesta za dokonalým prodejním blogem

Tento 3měsíční mentoring program plný hodnotného know-how ti přinese jedno, a to dokonalý prodejní blog. Můžeš se těšit na spoustu nových znalostí a dovedností, jako jsou obsah, sociální sítě, marketing a mnooho dalšího.

Náruč kreativních nápadů

Potřebujete sjednotit vizuální brand vaší firmy? Krásné grafický zpracované podklady pro marketingové i prodejní kampaně? Brainstorming kreativních nápadů na obsah, marketing i komunikaci s fanoušky a potencionálními klienty? Vytvořit místě nového digitálního produktu, který jen doladíte a začnete prodávat nebo magnet či prodejní stránku nových služeb? Pomoc s obsahem pro sociální sítě či komunitu? Poutavé webové stránky či prodejní funnely? Zábavné i formální texty a konzultace v oblasti blogování a copywritingu?