Kouzelný život

V zimě je třeba pečovat nejen o pleť ale i o rty

Miluji Bio Karité balzámy od Saloos. Není ročního období, kdy bych nevyzkoušela nějakou jejich novinku. A jelikož jsem velký milovník balzámů a lesků na rty, řekla jsem si, že teď v zimě, kdy jich používám více než dost, vyzkouším jejich balzám na rty.

Mé zkušenosti s balzámem Bio Karité od Saloos

Bio Karité balzámy

Základem bio Karité balzámů je přírodní bambucké máslo v bio kvalitě, obohacené o rostlinné oleje nejvyšší kvality, vzácné vosky, bylinné extrakty a 100 % přírodní esenciální oleje. Předávají pokožce potřebné výživné látky, hydratují ji, zvláčňují a regenerují. Přinášejí viditelné výsledky a jsou vhodné pro všechny typy pleti. 

Hned co jsem balzám vyzkoušela, věděla jsem, že se stane mým věrným pomocníkem a to nejen v zimě. Má velmi příjemné složení, které na rtech zanechá jemný pečující povlak. Příjemně voní po růžích a božské vanilce, což jsou mé skutečně velmi oblíbené vůně.

Kdybych měla balzám někomu pospat v jedné větě, zněla by asi takto:

“Miluji, když o mé rty pečuje skutečný odborník a to balzám na rty od Saloos zkutečně je.”

Bio Karité balzám na rty

Co o balzámu píší na webu?

Výživný balzám s rakytníkem řešetlákovým pomáhá chránit a pečovat o pokožku rtů a popraskaných ústních koutků. Regeneruje, zklidňuje a zvláčňuje rty ve všech ročních obdobích. Blahodárné účinky spolu s příjemnou vůní růže a vanilky jsou pro vaše rty opravdovým balzámem. Čistý přírodní bioprodukt.

Jedna velká nevýhoda balzámu na rty

Dost často mívám dlouhé nehty na rukou a mám ráda, když mohu vzít svého oblíbeného pomocníka na rty a jednoduše si jím přetřít rty, kdykoliv je třeba. To bohužel s tímto balzámem do Saloos tak jednoduše nelze, jelikož je v kalíšku jako pleťový krém nebo jiný balzám a tím pádem je třeba si ho nanášet prstem, což právě v případě delších nehtů je dost naprd. Co si budeme říkat, je dost nepříjemné pak stát a asi deset minut se snažit dostat balzám zpoza nehtu.

Bylo by o mnoho lepší, kdyby byl ve flakonku jako jsou jiné balzámy na rty, ale chápu i to, že takto to vypadá mnohem lépe a má to i výhodu, že spotřebujeme balzám do poslední kapky. V klasických balzámech totiž vždy něco zůstane.

Bio Karité balzám na rty

Můj tip: Během testování jsem však přišla tomuto báječnému balzámu na kloub. Stačí vzít celou dózičku před rty a jednoduše je vyšpulit a přetřít si je balzámem.

Bio Karité balzám na rty od Saloos mohu skutečně doporučit všem, kteří si nejen potrpí na hebké a vyživené rty, ale také je to skvělý tip na vánoční dárek na poslední chvíli. Taková malá drobnost, která potěší nejen babičky a maminky, ale také kamarádky, sestřenice……a však to znáte 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *