tajný deník
Knižní recenze

RECENZE: Tajný deník “Madam Camilla”

Byť neznámá autorka ukazuje svůj život ve slovech na papíru. I když je to jen psané, tak po začtení se člověk vpije do kůže této nevzdorné dámy. Tato Madam Camilla je neúprosná a má své kouzlo. Jde si za tím, co chce hlava nehlava. Okouzluje mužské pudy svou nenasytnosti a dokonalou přetvářkou, že jsou to, co ona chce, i když se chovají jako burani.

Popisuje svůj život dokonalým způsobem. Příběhy v knize jsou stvořeny životem v přítomnosti, kdy je ona ta majitelka luxusního privátu. Takového privátu, kde ona strávila hned několik večerů jako začínající, ale velmi oblíbená, prostitutka v minulosti. Teď si ale ona nenechala rozkazovat. Byla paní a spásou svých zaměstnankyň, které by bez ní byly v nějakém nehezkém nočním baru a bylo by s nimi zacházeno jako s hadrem.

Vrací se i do dětství, kdy její matka chodila s muži jen pro peníze. Ale neuměla v tom chodit, tak dobře, jako ona. V některých momentech je popsán jen výsměch, který měla vůči matce.
Autorka se nebojí popsat vše do detailu a tím je snazší se do děje vžít. I když je děj psaný velmi laxně a ironicky, tak určitě neurazí. Ba naopak, velmi člověka pobaví.

Autorka Threene


Photo by Thought Catalog on Unsplash

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *