Jsem tvá kouzelnice s obsahem

Bloguj moderně, přesto poutavě

Napadlo tě však někdy, že díky příběhům můžete prodávat své služby či produkty?

 

Je tolik možností, o čem vyprávět, svěřte se například se začátky vaší firmy a ukažte tak zákazníkům, kdo doopravdy jste. Dodejte své značce lidský přístup. Stejně tak je na výběr z několika různých forem prezentace. Podejte svůj příběh formou příspěvku na blogu, obsáhlým článkem na několik sérií nebo se vrhněte na vlastní ebook s příběhem. Vyprávět však nemusíte jenom skrze psaný projev, oblíbenou variantou je i podcast nebo YouTube videa.

Přijď si pro náruč kreativních textů

Nabízím ti pomoc s přípravou hodnotného a unikátního obsahu pro tvůj blog i tvé kampaně. Pomohu ti vymyslet témata, která spadají do tvého oboru, zaujmou tvé zákazníky i čtenáře. Budou hravé i spontánní. Vymyslíme spolu obsah pro tvé příspěvky na sociálních sítích, zaplníme blog kvalitním obsahem, který tě naučím recyklovat, aby si příští kampaně nemusela pracně vymýšlet další obsah, ale měla jsi zásobu svého kvalitního obsahu.

 

Připravím ti náruč plnou kvalitního obsahu nejen pro blog, ale i sociální sítě, e-maily či videa. Navedu tě směrem tvého hlasu. Ukážu ti, jak můžeš vyprávět příběh, který zaujme a přivede nové zákazníky.

Konzultace i kompletní balíček kreativního obsahu na míru

Pokud si píšete obsah sami, ale došli vám nápady a tápete s obsahem pro sociální sítě, emailing či blog, jistě vás potěší nabídka společného brainstormingu, během kterého přijdeme na spoustu nápadů, které pokryjí váš obsah na půl roku i rok dopředu. Ukážu vám, jak s již vytvořeným obsahem pracovat, jak jej recyklovat i automatizovat.

 

Pokud toužíte obohatit své kampaně o kvalitní a hodnotný obsah, ale nemáte čas psát příspěvky na blog sama, nevadí. Nabízím také kompletní tvorbu obsahu dle předem domluvených podrobností.

Konzultace 1:1

Pokud tápete s obsahem pro sociální sítě, emailing či blog, jistě vás potěší nabídka společného brainstormingu, během kterého přijdeme na spoustu nápadů, které pokryjí váš obsah na půl roku i rok dopředu. 

Mikroslužby

Nabízím služby obsahového marketingu. Připravím pro vás texty jakéhokoliv druhu včetně grafiky, také ebooky s vlastním příběhem nebo obsahové, hravé videoprezentace či kompletní blog na WordPressu vhodný pro blogpodnikání.

VIP péče

Dopřej svému blogu půlroční profi péči. Získej unikátní obsah nejen pro blog, ale i sociální sítě, e-mailing včetně e-booku na míru a také balíčku fotografií a bannerů do zásoby stejně jako návod, jak obsah recyklovat. 

Pojďme si spolu zavolat a seznámit se.
Je pro mě důležité naladit se na tebe.
Pokud nám to společně bude hezky ladit, tak se můžeme dát do společného čarování. 
Mé klientky se musí cítit volné, svobodné a důvěřovat mi.
Jsem obsahová kouzelnice a chci OSVOBODIT TVŮJ OBSAHOVÝ MARKETING a dát ti v tvém podnikání více volnosti, ale jistoty kvalitního růstu.