Jsem velice schopná a aktivní mladá žena. jsem absolventkou VŠ obor ekonomická informatika a předtím jsem studovala podnikání, které mě velice moc bavilo. Odnesla jsem si z něj hodně a také to v průběhu vysoké školy vyzkoušela na svém blogu i v různých zakázkách. Vrcholem toho bylo založení si vlastního podnikání, kdy jsem se naučila mnoha dovednostem jako je správa klientů, komunikace se zákazníky, propagace vlastních služeb, copywriting, tvorba www stránek a mnoho dalšího.

Kromě psaní nových článků na mé blogy a péče o moji rodinu především mého syna Jana Maxmiliana, mě také baví psaní v jakékoliv podobě. Už od mala jsem toužila stát se spisovatelkou a tohle se tomu tak nějak podobá. Pokud se Vám líbí můj styl psaní nebojte se napsat mi.

Nabízím Vám copywriting, správu sociálních sítí či služby virtuální asistentky a mnoho dalšího již od 90,-/ za úkol. Pokud Vás zaujala nabídka ozvěte se mi.

Pro více informací pište na e-mail: vikate@centrum.cz 

V deníku mých plaveb se zapsala už spousta skvělých projektů, kterých jsem mohla být součástí. Mezi ně patří například webové stránky grafického studia SharpDesign.cz, kam jsem úspěšně dopravila otextování celého webu.

Stani, jste jednička. Text je opravdu fantastický. Moc se mi líbí. Tudíž Vám zadám obratem práci na další 2 texty.

Marie Sayin Kolčárková – jednatelka společnosti CARLO ROMANI, s.r.o.

Naše spolupráce teprve začíná, ale již první článek nás přesvědčil o tom správném kroku. Ceníme si nových nových a originálních nápadů. Stejně tak jako rychlého zpracování.

Veronika Píšová – Mores a.s. (pro web www.cove.cz)

Profesionální jednání, úkol splněn velmi rychle a kvalitně.

Barbara Glac

Dokumenty ke stažení:

  • Kompletní ceník
  • Ukázka z portfolia

Návštěvnost

Návštěvnost blogu je měřena pomocí systému Google Analytics. Pokud chcete vědět bližší informace o návštěvnosti magazínu, neváhejte nás kontaktovat.

Provozovatelem blogu je:

Stanislava Vaďurová, alias Viktorie Tiw, Brněnská 26, Hodonín, 695 01

IČO: 05673810; zapsána v živ. rejstříku Městského úřadu Hodonín