recenze, tygrovo dítě
Knižní recenze

RECENZE: Tygrovo prokletí “Colleen Houcková”

Každý je z jiné země,  každý je z jiného století,  ale i přesto se do sebe mohou zamilovat.  Strhující příběh o krásné Kelsey z Oregonu  a indickém  princi Dhirenovi!

Kelsey přišla o své rodiče během autonehody a tak jí  nic nebrání zůstávat dále v Oregonu. Během brigády v cirkuse se zamiluje do tygra,   který je ve skutečnosti muž. Jenže jaký muž! Dokonce indický princ a následník trůnu, který potřebuje vysvobodit ze své kletby. I on se do Kelsey zamiluje hned na první pohled, ještě jako tygr.  Jenže co jim může v lásce zabránit?  Černokněžník Lokeš totiž zaklel Dhirena  a jeho mladšího bratra Kišana v tygry. Vysvobodit je může pouze indická bohyně Durga,  pokud splní její čtyři náročné úkoly. Proto se odvážná Kelsey vydává na cestu do neznámé a pro ni nové země Indie, kde ji čeká spousta překvapení.  Nalezne zde může, který jí vynahradí otce,  dívku, která jí nahradí sestru.  Prince, který je ztělesněním jejího snu. Je krásný, silný, laskavý, milující, bohatý a zkrátka dokonalý! Jenže má bratra, který je též velmi pohledný.  Rozhodně se Kelsey pro Kišana nebo pro Rena? Vyhraje princ se zlatýma nebo kobaltově modrýma očima? Vyhraje láska nebo smrt?   Dokáží splnit již zmiňované úkoly a nalézt dary,  které jim mohou pomoci zachránit Indii?  Splněním každého úkolu se bratrům zkracuje doba,  po kterou musí být tygry.

Podaří se Kelsey,  Dhirenovi a Kišanovi splnit čtyři obtížné Duržiny úkoly a zachránit nejen osud tygrů  ale také celé Indie?  Nechte se strhnout do fantasy světa plného dobrodružství!!

Colleen Houcková

Svoji románovou prvotinu Tygrovo prokletí vydala nejprve vlastním nákladem jako e-book. Nezůstala u jedné knihy a zakrátko vyšla pokračování Tygrova stezka,  Tygrovo plavba a Tygrův osud. Žije v americkém Oregonu se svým milujícím mužem a dvěma plyšovými tygry.


Photo by Cara Fuller on Unsplash

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *