sen
Čtení ke kávě Deníky Kouzelný život Úvahy

PŘEJI SI VÍCE ČASU, aneb hodně úspěchů v novém roce

Psala jsem to letos snad dvakrát a upřímně, velmi mě to štve. O čem je řeč? O mých snech a projektech na mém blogu. Měla jsem sny, plány, ale všechny ztroskotaly na banální věci, která mi obrátila život vzhůru nohama. MÁ RODINA.

Miluji svou rodinu nadevše a nechci říct, že kvůli ní zanedbávám sny, jen bohužel nemám čas je plnit všechny podle mého napsaného plánu a místo měsíčních prodlev mezi jednotlivými kroky jsou tam třeba i půlroční prodlevy, protože zkrátka jsem MÁMOU NA PLNÝ ÚVAZEK a je třeba se tak i chovat.

Můj úžasný syn, který je středem mého vesmíru.

Trvalo mi velmi dlouho, než jsem přišla na způsob, jak chci svůj život dál vést. Dlouho jsem přemýšlela, zda se vůbec dá vše stihnout za jeden rok. Blog, mé nové projekty, druhý blog, rodina, syn, sociální sítě, marketing….je toho moc a jsem si vědoma toho, že to nemohu zvládnout všechno. Proto jsem si vybrala jen pár věcí, které mě skutečně velmi baví a které chci v příštím roce uskutečnit.

Svůj blog miluji a tak ho povedu dál, jen se nepoženu za žádnou pravidelností, nebudu tu slibovat hory doly, když to není ve skutečnosti reálné. Nebudu si hrát na nic, čím nejsem. Zůstanu zkrátka sebou. Vaše Stáňa, alias Viktorie Tiw, která miluje psaní, svého syna a knihy. Budu vám přinášet střípky ze svého života vždy když budu mít něco nového, volnou chvíli nebo mě napadne, že by se vám mohlo stýskat 🙂

Možná se uvidíme více na blogové FB stránce, kam mohu přidávat střípky z mého světa mnohem častěji.

A tak vám přeji krásný Nový rok 2020. Mnoho úspěchů s vašimi blogy a sny. Hodně volného času pro vaše koníčky a hlavně pevné nervy, štěstí a lásku. Děkuji, že jste tu se mnou a čtete můj blog.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *