Jmenuji se Stanislava, alias Viktorie Tiw. Miluji fantasy literaturu a psaní. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Kreativní svět je mojí největší vášní.

Miluji originalitu a snažím se vyniknout v tom našem šedivém světě. Proto sdílím své nápady na tvoření v rubrice Creativ life.

Jsem maminkou na mateřské dovolené a svého syna miluji nadevše. Dělám pro něj všechno s láskou a velmi ráda sleduji jeho nové pokroky a zdokonalování se, své rady a zkušenosti s výchovou toho mého racochejla sdílím na svém blogu v rubrice Kouzelný život.

Miluji knihy (což ostatně uvidíte sami v rubrice Čtení ke kávě), ráda hraji na klavír a na svém blogu vám chci přinášet jen to nejlepší čtení!

Pracovala jsem jako copywrierka, dnes se této práci však věnuji jen částečně, jelikož se chci plně věnovat svému synovi a mému blogu, se kterým mám během mateřské dovolené velké plány. 😉 I tak sdílím své zkušenosti z této oblasti v rubrice Přístav copywritingu.

Blogovat jsem začala někdy před čtrnácti roky, kdy jsem si vedla svůj deníček na internetu. Velmi mě to bavilo, ale časem jsem od toho na nějakou chvíli odešla a opět jsem se k blogování vrátila s příchodem na střední školu, kdy jsem chtěla sdílet svůj život a zájmy s dalšími podobnými nadšenci.

Přečtěte si celý můj příběh jak jsem začala s blogováním…

Nyní píši blog Vikate, aneb Writeland město zázraků, kde jsem asi tak rok. Pravidelně se mu věnuji a všechny své nápady, které jsem nahromadila za tu dobu, co jsem se blogování nevěnovala pravidelně, začínám postupně realizovat.

Vizí tohoto blogu (tak jako jeho předchůdci Svět knih) je stále pomáhat mladám autorům najít nakladatele či sponzory, kteří jim pomohou vydat jejich knihu. Pisálci zde mohou dle libosti přidávat svá díla (pomocí formuláře zde) a další čtenáři jim mohou poskytnout cenou zpětnou vazbu.

Získat úspěch je velká dřina a ještě více odříkání vlastní zábavy i koníčků.

Našla jsem však způsob, jak svou práci propojit se svou zábavou i soukromým životem. Zjistila jsem co mě baví, jak chci lidem pomáhat a jaký kus svého já jim chci předat. 

A o čem je dnes můj blog, který vedu?

Je především o mém životě, o tom co mne dělá takovou jaká jsem, o všem, co mám ráda a na čem mi záleží.

Všechny mé handmade techniky a nápady najdete v rubrice „CREATIVE LIFE.“ Brzy zde přibude také originální projekt pro rozproudění vaší kreativní mysli. Miluji barvy, kreativní tvoření, papíry i nůžky. Hlavou se mi rojí různé kreativní nápady, o které bych se s vámi ráda podělila. Jen tak se nespokojím se sériovou výrobou a vždy se ráda odliším. Odlište se také. Začněte být i myslet KREATIVNĚ!

Ponořte se do tajuplného světa magie a kouzel. Staňte se na chvíli čaroději, skřety či lovci draků a zapomeňte na realitu v okouzlujícím světě, kde není nic nemožné. Přečtěte si nejen fantasy literaturu, ale i krásné povídky našich báječných autorů ze světa WRITELAND. Pokud hledáte něco k počtení zamiřte do rubriky „ČTENÍ KE KÁVĚ.“

KOUZELNÝ ŽIVOT“ je rubrika, která otvírá svá kouzelná dvířka světu rad, inspirací a praktických nápadů. Naleznete zde rady do oblasti vztahů, módy i krásy. Všechny moje zkušenosti a zajímavé postřehy z kouzelného deníčku inspirace vám budu postupně zveřejňovat v této rubrice.

Taky zde naleznete některé mé oblíbené recepty, nápady jak ušetřit za spoustu věcí jako je kosmetika, nové oblečení, vaření, prostředky pro úklid, hračky či hry pro děti nebo jiné kouzelné rady. Najdete zde můj deník MAMINKATELKY, rady pro blogery, mé projekty, na kterých pracuji nebo jsem již realizovala, deníček mého děťátka, úryvky z velké knihy „PRO TEBE“ (Vždy jsem toužila po dceři a doufám, že mi ji osud nadělil do vínku a jednou se té malé blonďaté příšerky dočkám :). Proč blonďaté? Jednou se mi zdál sen, že jsem z našeho bytu vycházela s kočárkem a v něm seděla malá culíkatá blondýnka s očima jako panenka).

Nechybí ani inspirace na podnikání z domu, rady z oblasti mateřství a těhotenství a mnoho dalších a užitečných rad pro všechny ženy, dívky i maminky. Někdy život zkrátka není peříčko, aneb počti si můj životní příběh plný zvratů a zklamání, ale také lásky a štěstí.

Pokud vás zajímá má autorská tvorba, ať už zde na blogu formou literárních příspěvků, mé publikované e-booku či ukázky z portfolia copywriterky, pak navštivte rubriku „STŘÍPKY Z MÉ TVORBY.“

V „KOUZELNÉM OBCHŮDKU,“ jak už název napovídá, najdete všechny mé dostupné služby a produkty k zakoupení.

A nakonec tu máme rubriku „VIP WRITELAND.“ Přestaňte psát do šuplíku! Pište pro celý svět! WRITELAND je ostrov pro všechny pisálky. Nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří milují psaní a touží po tom stát se známým autorem či dokonce vydat svou vlastní knihu. Tímto blogem chci dát příležitost všem, kteří po ní touží a umožnit jim snadno si vložit svůj příspěvek na mé stránky. Je to jednoduché, nepotřebujete k tomu žádné zkušenosti se systémem, pouze základní znalost Wordu a umět správně číst, co po vás požaduji.

Většina fotografií je použita z dostupných fotobank, jako je pixabay.com, unsplash.com a pexels.com. Fotografie recenzovaných produktů si fotím sama, pokud není recenze jiného autora, který přispívá na blogu.

SPOLUPRACUJTE SE MNOU

Jsem Stanislava, alias Viktorie Tiw, autorka blogu Vikate, aneb Writeland město zázraků, který píši na nové doméně necelý rok (jeho předchůdce jsem však vedla další tři roky). Mám zkušenosti s copywritingem, WordPressem, grafickým programem Canva, správou sociálních sítí a základy marketingu.

Pojďme si napsat!

Můj e-mail: viktorietiw@centrum.cz

Odkaz na můj copy web: www.copy.viktorietiw.cz