Nikii005

portrait-1006703_960_720

Drazí čtenáři

Ráda čtu jakýkoliv žánr knih, proto ode mě čekejte různé recenze. Ty nebudou jen o zmíněných knihách, ale i o filmech, místech, aplikacích. To bude moje hlavní náplň. Dále budu publikovat další různé články podle mé inspirace.

Vaše autorka Niki005


MARIE ONDOVÁ

Marie_OndováPoužívání slov, skládání vět a odstavců je činnost téměř magická, pokud nám na konci našeho snažení pod rukama vykoukne povídka.

Baví mě ten proces psaní, kdy se ocitnu v „proudu“, kdy cítím, že naplňuji nějaký vyšší záměr svého bytí. Cílem psaní by mělo být neublížit, informovat s humorem i se špetkou tajemství. Líbí se mi kolem sebe sbírat náměty ze života, mám ráda sci-fi, fan fiction, líbí  se mi forma psaní krátkých fejetonů, ale i delších povídek. Prostě tak jak to přijde v okamžiku inspirace.

Vaše autorka Marie Ondová

ondovam@post.cz


MÍŠA KLIMEŠOVÁ

girl-1521937_960_720Dobrý den vážení čtenáři,

jsem holka, která své pocity ráda prožívá společně s ostatními. Do svých básní vkládám své pocity a vše co mě během dne potká. Je mi 16 let a psaní se věnuji už dlouho.

Vaše autorka Míša Klimešová

mmisa7505@seznam.cz


KATEŘINA PAVLÍČKOVÁ

beautiful-1274056_960_720Dobrý den vážení čtenáři,
jsem studentkou SPŠPT, dlouhodobě píši povídky a básně. Básně či texty většinou píši např. po cestě v MHD či ve volných chvílích, jedná se většinou o jinotaje či úváhy ohledně aktuálního dění či problematiky, jak ji vnímám já ať už politické, enviromentální či etické.
Vaše autorka Kateřina Pavlíčková

glaceon.pa@seznam.cz


ELIŠKA LINHARTOVA

girl-624223_960_720Dobrý den,
Jmenuji se Eliška Linhartova.
Je mi 17 let a chodím na vyšší Gymnázium.

Baví mě psaní básní,smutných. Píši je od srdce a díky nim se dostanu do jiného světa. Pryč od všech problémů a jsem jenom já a příběh v básni. Občas píši i příběhy. Téma mi je jedno..
Vždy záleží na isnpiraci.
Hraji na bicí,kytaru a zpívám. Baví mě samozřejmě i psaní básní.

Vaše autorka Eliška Linhartova

elbysi@icloud.com


 

MARTINA SYSLOVÁ

girl-1472185_960_720Dobrý den, vážení čtenáři, chtěla bych se vám v stručnosti představit. Jmenuji se Martina Syslová, je mi 16 let a studuji osmileté gymnázium s tím, že jsem právě dokončila čtvrtý ročník.

Na tento web bych chtěla přispívat recenzemi na knihy, bude se jednat spíše o detektivky, krátkými úvahami nad různými tématy a jelikož právě píši mou první knihu, tak se občas s vámi podělím o krátké pasáže, a jednou za čas bych chtěla přidat i nějaký ne moc dlouhý příběh.

Tak tedy doufám, že se vám moje práce budou líbit a třeba vám i něco dají. Nebo alespoň zkrátí dlouhou chvíli.

Vaše autorka Martina Syslová

syslova.martinka@gmail.com


S. K. HOLEŠOVÁ

fashion-1048728_960_720Dobrý den,

jmenuji se Sabina Květa Holešová. Ráda píši strašidelné příběhy, vždy se v nich vyskytují nadpřirozené bytosti a různé druhy magických mocí. Často se řídím podle mytologie. Píšu takřka od mala. Vždy se sžiji s onou postavičkou, o které píši, a proto zažívám stále nová a nová dobrodružství.

K mým zálibám patří i čtení, psaní básní a recitační soutěže. Též mám ráda herecký šarm, kterému se věnuji přes šest let.

Vaše autorka S. K. Holešová

saburie@email.cz


VOJTĚCH SVĚRÁK

entrepreneur-593358_960_720Zdravím všechny čtenáře Top Magazínu 9E .

Chtěl bych se Vám stručně představit.

Jsem studentem 3. ročníku gymnázia a do tohoto online magazínu budu přispívat úvahami o všemožných problémech ať už historického či aktuálního rázu. Zajímám se o politické dění, filozofii, historii a další podobné disciplíny.

Chtěl bych se s Vámi podělit o svoje názory a myšlenky, které se nesou v duchu převážně pacifistickém a demokratickém. Budu Vám sdělovat pravdivá fakta a snažit se vnést do závažných věcí i trochu satirického pohledu.

Doufám, že se Vám moje eseje budou líbit a přeji Vám příjemné čtení.

Váš autor Vojtěch Svěrák

vojtech.sverak@gmail.com