Mráz- Bernard Minier
Knižní recenze

RECENZE: Mráz “Bernard Minier”

Příběh začíná v poklidném městečku. Kde je klid a mír.  Lidé pracuji a mají normální starosti, jak to již bývá.  Jenže jednoho dne se v tomto klidném a tichém místě stane něco co málokoho napadne. To co se tam odehrávalo běžně je nic proti tomu, co se tam stalo onehdy.

Začal běžný den a byly tu předpoklady k tomu, že by to tak mohlo být až do konce. Ale osud ukázal jinak. Pracovníci ve vodní elektrárně mysleli na to, že se nic nemůže stát. Bylo chladno a klid. Až na jednu věc, která je velmi překvapila. Viděli to, co by je nikdy nenapadlo. Našli koně bez hlavy a zčásti staženého s kůže.  Nikdo nic nevěděl. Nikdo to ani nečekal. Jakmile to uviděli, přivolali někoho, kdo by to mohl vyřešit. V tom přišel na řadu velitel Martin Servaz. Měl zrovna rozdělaný případ a i přesto ho odvolali. Prvně byl naštvaný, ale jakmile se ukázalo oč běží, tak ho to velice zaujalo. Díky tomuto případů se sám velitel dostává poblíž i nedalekému ústavu a tak i k psycholožce  Diane Bergové. Ta se zaměřuje na duševně choré vrahy.

Chvíli po těchto událostech se objeví další mrtvola. Ale tentokrát už nejde o zvíře ale o lidské tělo.

Souhrn zločinu a samotná knížka vás vtáhne do děje. Není to jen o obyčejných vraždách. Je to něco neobvyklého a o to zajímavějšího . Při pročítáni příběhu se budete cítit stejně šokovaně jako lidé v tom klidném městečku.

Autorka Threene


Photo by Joanna Kosinska on Unsplash

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *