Writeland

Měsíční shrnutí: Únor 2020, aneb jak pokračují předsevzetí?

Další měsíc je za námi. Stejně tak doufám, že i chladnému počasí už odzvonilo. Stýská se mi po teplých letních dnech, kdy jsme byli se synem celé dny venku na hřišti a dny utíkali mnohem rychleji.

Možná jste si všimli, že jsem začala psát nový příběh „Hnědoočko – Dračí dívka“ první kapitola je už na světě a pracuji na druhé. Jelikož mám ale mnoho dalších povinností, práce je pomalá a tak bude zase chvíli trvat, než se objeví další pokračování.

A o čem bude nový příběh?

Hnědoočko je dívka se zvláštními schopnostmi a geny draka. Může se proměnit v draka, může používat magické schopnosti, které zdědila po své matce čarodějce, ale postupem času odkalí i další části své moci, které jí otevřou nové možnosti. Skrývá se však za nimi i temná stránka, která ji přivede do velkých problémů. V malém městečku, kde žije je více podobných jako ona. Její kamarádi jí pomáhají. Brzy se však všichni ocitnou ve velmi velkém nebezpečí, kdy po nich půjde lovec draků. Vrah, který chce jen jedno jediné. Vyhladit všechny draky ze světa. Podaří se mu uspět nebo ho dopadnou a zničí?

Láska, přátelství, dobrodružství i napětí vás čeká v novém příběhu Hnědoočko – Dračí dívka.

I nadále pokračuji ve své čtenářské výzvě, ke které se můžete i vy připojit. Tento měsíc jsem přečetla 18 knih a přidala je do seznamu. Některé bych chtěla zrecenzovat, ale to nějakou chvíli potrvá. Jelikož bych chtěla do léta rozjet i nějaké nové projekty na tomto blogu. O nich však až někdy jindy 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *