levné knihy
Čtení ke kávě

Kde sehnat LEVNÉ KNIHY?

No to je otázka. Kde se na knížkách dá nejvíce ušetřit. A taky je otázka, jestli chceme na knihách ušetřit? No co si budeme povídat, každá koruna dobrá.

Levné knihy

Dle mích zkušeností se dá nejlépe a nejlevněji nakoupit v obchůdku zvaném Levné knihy. Je to výstižný název. Knihy tam mají a mají je levné. Za cenu jedné knížky v knihkupectví budete mít v tomhle obchůdku za takovou cenu třeba tři knihy. A není to nějaká ošuntělá kniha, s roku raz dva. Kdepak, je to nová kniha. Stejně nová jako v každém jiném knihkupectví. Až na to, že tady za ni dáte minimálně o polovinu méně peněz. Ale má to i své ale…..

levné knihy

To ale spočívá v tom, že takové obchody nejsou všude. I když je to podle mě velice kvalitní a dobrý obchod. Není v každém městě. Ale co není může být. Třeba to rozjedou ve velkém a budou Levné knihy téměř kdekoliv.

Internet

Tam kde by se dalo ještě ušetřit je samozřejmě internet. Někteří opravdu tvrdí, že tam se nejvíce ušetří. Ale jak se to vezme. Internet někdy lže. Najdete knížku za pár korun, vypadá na obrázku nově a opravdově, ale může se stát, že tak nevypadá. Ale to je pak opravdu smůla, když se ukáže ta negativní stránka. A nakonec, když už knížka přijde a my si spočítáme kolik nás stála sama kniha a poštovné, tak jsme zas tolik neušetřili…..

levné knihy

Půjčka

A nejlépe se ušetří tak, když si knížku půjčíme, buď v knihovně nebo od kamarádky nebo dokonce už ve veřejných knihovničkách, které jsou ve městech. V takových knihovničkách to funguje tak, že si tam půjčíte knížku, přečtete si ji a vrátíte zpět. Sami tam můžete přispět svými knížkami a popůjčovat i své knihy ostatním a třeba jim udělat radost. Tohle je nejlevnější způsob a taky docela zajímavý. Uděláte si radost jak vy sami, tak i ostatním.

levné knihy

To že existuje něco takového, je opravdu bezva. Každý dobrý čtenář, si přečte knížku jednou a má z ní nějaké pocity. A to mu stačí. Tím že si jí půjčí a zase vrátí, je to dvojnásobné. Radost máme z toho, že jsme si ji přečetli a taky z toho, že poputuje do dalších rukou a bude způsobovat další pocity. A takhle to dál pokračuje.

Tak takhle to funguje mezi čtenáři a tím, jak nejlépe ušetřit. Snad se Vám takové rady budou hodit. Pokud by Vás zajímalo i něco dalšího k tomu, kde sehnat levné knihy, stačí napsat!!

Tak si užijte čtení a šetření, čtenáři !!

 Autorka Threene 


Photo by Thought Catalog on Unsplash, chuttersnap on Unsplash, Daria Shevtsova on Unsplash

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *