#5 Jak monetizovat blog v roce 2023 a začít blogováním vydělávat?

Práce z domova či práce na dálku se setkává s čím dál větším úspěchem. Mezi největší lákadla patří svoboda rozhodování, přizpůsobení práce vlastním potřebám, a hlavně volnost. Ve výsledku jediné, co budete potřebovat, je notebook s připojením k internetu a hlavu plnou nápadů, protože bez těch by to zkrátka nešlo.

Vydělávat si vlastním blogem v současné době je možné, avšak je dopředu nutné počítat s tím, že se jedná o běh na dlouho na trať. Jak na to, chcete-li si začít blogováním vydělávat i vy?

Vydělávej blogem

Stáhni si nový e-book zdarma se 4 tipy, jak si díky blogů vydělat peníze v roce 2022!! 

JE MOŽNÉ VYDĚLÁVAT BLOGOVÁNÍM V ROCE 2023?

Jak již bylo naznačeno výše, přivydělat si vedením blogu možné je. Je však žádoucí, aby si člověk nejen promyslel, na jakou tématiku se bude zaměřovat, aby jeho blog měl ucelený nádech, ale také aby se zamyslel nad způsobem monetizace. Způsobů je totiž hned několik, jaké to jsou?

Affiliate marketing

Pod označením „affiliate marketing“ se ukrývá jeden z nejoblíbenějších, a především nejvýdělečnějších způsobů příjmů.

Prodej vlastních služeb či produktů

Doporučovat však nemusíte pouze cizí produkty, můžete se zaměřit i na prodej vlastních kurzů, výrobků či zboží.

Umístění reklamy

Nejsnazší možnost představuje reklama, kterou si opět umístíte na vlastním blogu a za každý proklik obdržíte odměnu v rozmezí od 0,5 Kč do 5 Kč. Skvělou volbou je reklamní nástroj Sklik, ke kterému však je potřeba, abyste měli IČO.

PR články

PR článek je označení pro placený článek, co byste si pod tím měli představit? Firma vám zaplatí za to, že o ní na svém blogu zveřejníte článek, doporučíte například její služby, výrobky, zkrátka cokoliv, na čem se společně domluvíte.

TIP! Pro více tipů na možnosti výdělku na svém blogu se přihlas do mého online kurzu Blogujeme s grácií a elegancí

You Might Also Like