Kouzelný život PR

Dostaň se i ty z toho NEKONEČNÉHO KRUHU, aneb nech se i ty nakopnout

Nový web. Nová specializace. Nová témata. Nový a snad poslední začátek. Tentokrát jsem to vzala od podlahy. Celý blog jsem překopala, udělala novou strategii, plán, vymyslela nové témata, vypíchla jsem svoji specializaci a spustila poslední verzi svého blogu a s ní i několik menších projektů na mých dalších stránkách. 

Mé projekty, které právě běží naleznete zde:

Snad výsledek potěší, mile překvapí a přitáhne nové čtenáře, kteří mou práci ocení. Vizí tohoto blogu je stále pomáhat mlýdám autorům najít nakladatele či sponzory, kteří jim pomohou vydat jejich knihu. Mohou zde dle libosti přidávat svá díla a další čtenáři jim mohou poskytnout cenou zpětnou vazbu. Získat úspěch je velká dřina a ještě více odříkání vlastní zábavy i koníčků. Našla jsem však způsob, jak svou práci propojit se svou zábavou i soukromým životem. Zjistila jsem co mě baví, jak chci lidem pomáhat a jaký kus svého já jim chci předat. A to vše díky službě „Chci nakopnout.

Služba „CHCI NAKOPNOUT“ je pro každého, kdo potřebuje pomoct, dostat se z toho uzavřeného kruhu pokusů a omylů.

Snad každý z nás v životě zažil takový ten pocit naprosté beznaděje. Nic se nedaří, se vším chci seknout. Někdo se z toho do rána vyspí a začne svůj životní či profesní boj nanovo. Je ovšem otázkou, bojuje úspěšně nebo ho tzv. depka strhává čím dál víc.

Ti, kteří svůj boj nevzdávají, by měli vyhledat pomoc. Jenže kde ji vzít? A tak kolikrát tápou a možná zcela zbytečně svůj boj začínají definitivně prohrávat.

A přitom by stačilo tak málo – nechat se pozitivně nakopnout.

Všichni by měli mít na paměti, že se v drtivé většině jedná o psychiku. O to, kdo déle vydrží, kdo se na svět dokáže podívat optimistickýma očima. Kdo se nenechá ovládnout vražedným pesimismem. Prostě se jedná o to bez čárky nenechat se stáhnout do propasti neúspěchu nebo zavčas vyhledat někoho či něco, co ho pozitivně nakopne.

A přesně takovou pomocnou ruku vám teď podáváme.

A přesně takovou pomocnou ruku, která dokáže takto postiženého jedince vytáhnout zase nahoru, nabízíme.

Proto naše první, velmi jednoduchá otázka zní: Chcete motivovat, inspirovat nebo se poučit z bohatých zkušeností jiných, úspěšných?

Pokud ano, zde máte naši první odpověď: Staňte se členy exkluzivní komunity lidí, kteří si chtějí vyměnit své zkušenosti,  naučit se novému a nechat se inspirovat, motivovat a občas si vzít nějaké doporučení.

Nechte se vést krůček po krůčku zpět na výsluní.

z webu: https://bws-trade.com

Pokud i vy potřebujete nakopnout a to nejen v podnikání, oslovte BWS TRADE  s jejich nabídkou. Pomůže Vám dostat se z toho nekonečného kruhu!????????

Služba „Chci nakopnout“ nabízí:

  • MOTIVACI
  • INSPIRACI
  • ZKUŠENOSTI ÚSPĚŠNÝCH
  • A PŘEDEVŠÍM VÁŠ ÚSPĚCH

Nechte se vést krůček po krůčku zpět na výsluní. Kontakt najdete zde.

Léto se pomalu blíží ke konci, ale díky teplým letním dnům, sluníčku a pohodě jsem udělala velký kus práce, posunula se o další stupeň dopředu a věřím, že mé další výsledky budou stát za to. Tak mi držte pěsti a sledujte mou cestu na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *