Kouzelný život

Do kuchyně i na tělo: Úžasný Bio kokosový olej

Představte si šumění moře, horké sluneční paprsky a panensky čistou přírodu na pobřeží. Právě takové jsou exotické Filipíny. Zde se pěstuje kokosovník ořechoplodý, z něhož se vyrábí Bio panenský kokosový olej. Krásné místní ženy dokazují, že v takových podmínkách vznikají jen výjimečné věci. Probuďte svoji krásu i vy!

Čerstvé ořechy se ručně sbírají, syrová dužina se jemně naseká, suší na slunci a potom se z ní lisuje vysoce kvalitní a výživný olej s všestranným využitím. Zvláštností je jeho tuhá konzistence, která se přibližně při teplotě 25 stupňů Celsia mění na tekutou. 

Unikátních vlastností Bio kokosového oleje můžete využít v kuchyni při vaření, smažení i pečení nebo v péči o tělo. 

Já kokosový olej použila použila především v péči o tělo. Bio kokosový olej skvěle hydratuje suchou a citlivou pokožku. Zanechává ji sametově hebkou, provoněnou opojnou vůní kokosu. Společně s přítelem jsme jej využili pro společnou masáž a ještě ráno nám krásně voněla těla po kokosu. Tak dlouho vydrží nádherná exotická vůně na vašem těle. 

Olej se snadno vstřebává a tak nemáte pocit mastné pokožky. V létě je velice vhodný po opalování, kdy pokožku regeneruje a hydratuje. V zimě jej můžete použít jako ochranu před mrazem. 

Pokud použijete kokosový olej jako zábal pro vaše vlasy budou lesklejší a pevnější. Postačí na suché nebo mokré vlasy nanést po celé délce trochu Bio kokosového oleje a poté nechat působit. Ideální je přes noc. Vlasy poté důkladně umyjte za pomocí šampónu. 

Kokosový olej je také skvělý pro kojící ženy na zkvalitnění mateřského mléka. 

Exotickou vůni jsem si zamilovala hned při prvním použití. Pokud máte stejně jako já rádi kokosovou vůni, pak doporučuji tento výrobek vyzkoušet. Nejenom že má pozitivní účinky na celé tělo, ale také je vhodný do vaší kuchyně. Skvěle se na něm připravují smažená jídla, ale také je úžasný na pečení dezertů, pečiva nebo na domácí čokoládu. 

Bio kokosový olej si nemohu vynachválit, má vskutku všestranné využití. Pokud jste jej ještě nezkusili, pak jej vřele doporučuji. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *