Co o mně říkají?

V deníku mých plaveb se zapsala už spousta skvělých projektů, kterých jsem mohla být součástí. Mezi ně patří například webové stránky grafického studia SharpDesign.cz, kam jsem úspěšně dopravila otextování celého webu. 

Slečnu Viktorii mohu jako redaktorku jen doporučit. Texty jsou kvalitní, čtivé, plné užitečných informací. Zakázky zpracovává včas a pečlivě.

Hedvika Kachlíková – šéfredaktorka

Stani, jste jednička. Text je opravdu fantastický. Moc se mi líbí. Tudíž Vám zadám obratem práci na další 2 texty.

Marie Sayin Kolčárková – jednatelka společnosti CARLO ROMANI, s.r.o. 

Se Stanislavou spolupracuji dlouhodobě a jsem s její práci velmi spokojen. Své texty dodává vždy v požadované kvalitě a ve stanovených termínech. Při tvorbě textů aktivně komunikuje. Všem vřele spolupráci se Stanislavou doporučuji.

Petr Malec – Extraseo.cz

Perfektně odvedená práce v rámci copywritingu. Vysoká kvalita, rychlost dodání. Mohu jedině doporučit, práce byla odvedena velmi kvalitně a komunikace probíhala též na výbornou.

Bc. Bronislav Markowicz

Naše spolupráce teprve začíná, ale již první článek nás přesvědčil o tom správném kroku. Ceníme si nových nových a originálních nápadů. Stejně tak jako rychlého zpracování.

Veronika Píšová – Mores a.s. (pro web www.cove.cz)

Výborná komunikace, vždy se ladí text do detailů, doporučuji.

Jan Holub

Profesionální jednání, úkol splněn velmi rychle a kvalitně.

Barbara Glac

Stani, jste jednička. Text je opravdu fantastický a moc se mi líbí. Tudíž Vám zadám obratem práci na další 2 texty. Vřele doporučuji Váši práci ostatním .

Marie Sayin Kolčárková – jednatelka společnosti CARLO ROMANI, s.r.o. 

Viktorie je velmi profesionální a přátelská zároveň. Domluvily jsme se na napsání článku a spolupráce s ní mě bavila. Oceňuji její rychlost, zápal, iniciativu a samostatnost, se kterou se pustila do práce. Je nápaditá a otevřená zpětné vazbě, vstřícná a ochotná k návrhům na úpravy obsahu tak, aby vše ladilo s představou a vizí klienta. Jsem za tuto zkušenost vděčná a doporučuji její služby!

Veronika Kutálková

umělkyně veganské kuchyně průvodkyně ke zdravému životu Feng Shui designérka, veganika.cz