Bloguj jako královna

Chceš dosáhnout čteného blogu, na který se budou čtenáři rádi vracet? Možná si nejsi jistá, jak začít, nebo tápeš v tom, jaká témata zvolit, od toho je tu můj nový online kurz blogovaní „Blogujeme s grácií a elegancí“, který tě vše naučí.

NAUČ SE BLOGOVAT JAKO KRÁLOVNA DÍKY TOMUTO KURZU

V tomto kurzu společně vytvoříme puzzle, které nezapadnou ve světě internetu. Vytvoříme základnu úspěšného podnikání, tedy dobře fungující a přehledný blog, omrkneme možnosti, jak blog co nejvíce rozšířit mezi veřejnost, jak být v hledáčku potenciálních klientů a jak si z blogu postupně vybudovat vlastní značku a také jak ho monetizovat. 

Práce blogera je velmi zajímává a blogování je tou nejlepší činností, která ve světě online podnikání funguje roky a další roky bude fungovat. Díky blogu si můžete vytvořit podnikání, které funguje i bez vaší přítomnosti. 

Článek, který napíšete jednou, vám může roky a roky přivádět návštěvnost na váš blog, vydělávat peníze nebo prodávat vaše služby a produkty.  

VŠE JASNĚ, STRUČNĚ A PŘEHLEDNĚ V ČLENSKÉ SEKCI

Internet je plný návodů, jak začít blogovat, jak vytvořit dobře fungující blog nebo jak blog monetizvoat, ale je toho tolik, že sama jsem z toho byla neskutečně přehlcená, když jsem začínala.  

Proto jsem vytvořila tento kurz, kde najdete vše, co potřebujete o blogování vědět od A do Z a na jednom místě.  

Vytvořila jsem pro vás členskou sekci, která bude fungovat jako vaše encyklopedie o blogování. Každý den pro vás bude připravený nový obsah, který bude jasný a stručný a půjde rovnou k jádru věci. Během pár minut, které si snadno najdete třeba u odpolední kávy tak získáte další dílek ze skládačky, která vás posune blíž k tomu, abyste věděli jak založit, vést a monetizovat svůj blog. 

Bonusem jsou také mé vlastní e-knihy, které jsem na téma blogování napsala, materiály ke stažení nebo 7denní výzva, která vás přiměje jít rovnou do akce a začít se svým blogem pracovat!  

STAČÍ TI 2 MĚSÍCE, ABYS ODSTARTOVALA SVÉ BLOGPODNIKÁNÍ

Kurz má celkem 8 modulů, které vás naučí všechny základy blogování. Dozvíte se proč je dobré být součástí blogerského světa, jak najít své téma, jak budovat značku či jak vydělávat blogem. Společně se podíváme, jak blog krok za krokem založit. Během jednoho týdne půjdeme rovnou do akce a vytvořený blog spustíme a dostaneme mezi co největší počet lidí. Povíme si také jak vytvořit kvalitní obsah, jak budovat návštěvnost nebo k čemu jsou důležité sociální sítě blogu. 

Ke kurzu máte garantovaný přístup dva roky!

Stačí si každý den najít maximálně 30 minut svého času, během kterého si přečtete krátký příspěvek s novým tématem, které vám bude v členské sekci zpřístupněno. Na jednotlivé úkoly si pak vyhradíte čas buď ještě ten den a nebo si je můžete udělat v klidu i o víkendu, kdy nové témata nebudou. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.