Kouzelný život

Blog, který mě uchvátil: První návštěva do světa blogerek

Zapřisáhlá grafomanka, tak se jmenuje první blog, který jsem navštívila a velmi mě nadchl. 

Jeho autorka má svérázný smysl pro fráze a použití slov. Jako spousta blogerek se věnuje kosmetice a recenzím různých kosmetických produktů. Co mě však velmi zaujalo byly rozhovory youtuberkami, či herečkami. Rozhovor, který mě zaujal mezi prvními byl s Kristinou, kterou mám ve velké oblibě stejně jako její píseň “Při oltáři”

Skvělý a poutavý byl také rozhovor s Flabgee, která v něm radila začínajícím youtuberkám. Myslím, že tento rozhovor by si měla přečíst každá z vás, která by chtěla začít točit svá videa na YouTube. 

Blogerka má také svůj blog na krasna.cz, kde se její portfolio pyšní opravdu hromadou článků. Mě nejvíc zaujal článek “8 důvodů, proč závidět ženám, které mají boky jako skříň”. 

Proč? 
Sama nemám výstavní boky a je velmi milé, když není každý článek na internetu o těch vychrtlých modelkách, které na nás koukají z každého časopisu a internetového magazínu. Mezi námi jsou ženy, které matka příroda obdařila krásnými proporcemi, ale jsme tu i my, kterým bylo dáno trochu navíc. I my si zasloužíme svou pozornost, každá žena je přeci krásná a je jedno jestli máte kalhoty velikosti 38 nebo 45 🙂

Samotný deníček blogerky na mě působil velmi osobitě. Co na mě udělalo dojem, byl článek “Při sexu otrokem?!”, který jsem téměř zhltala, když jsem ho četla. Líbilo se mi popsání toho, že někdy nás naše tělo ovládne a mysl jde stranou. Naše činy v ten moment ovládá touha, nikoliv rozum. Článek jako by mluvil o mých pocitech pár roků zpět. 

Tou dobou jsem byla ještě na střední škole, ale staly se chvíle a okamžiky, které bych chtěla změnit a nadobro vymazat z mé paměti. Ale jak autorka píše, někdy se to prostě nedá a musíme ty myšlenky zašlapat hodně hluboko, aby nás netížili a nebránili nám jít svou cestou dál. 

Poslední rubrika, která stojí za zmínku je BEAUTY & FASHION, která je opravdu nabytá recenzemi kosmetiky. Autorka zjevně miluje hodně nakupování, asi jako já a další milion žen. 

Autorčin blog se mi velice líbil, přidala jsem si ho mezi své oblíbené a už se těším na další článek, který si budu moci přečíst. Určitě si jej také přečtěte, je tam spousta článků, které osloví všechny dušičky. 

Již další týden zveřejním další tři blogy, které mě zaujaly, bude mezi nimi i ten váš? Napište si o recenzi dolů do komentářů. Ráda váš blog navštívím a napíši o něm článek. 

P.S. Již brzy se můžete těšit na rozhovor s blogerkou. 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *