Audit blogu, aneb zjisti, jaké poklady máš na svém blogu a opět je využij!

Rezervujte si audit blogu ještě dnes!

S více než 15 lety zkušeností jako blogerka jsem viděla snad všechno. Zde je to, co pro vás udělám v rámci auditu blogu:

  • Zkontroluji strukturu blogu, téma i obsah a navrhnu možnosti jeho opětovného využití
  • Vytvoří, strategii monetizace pro vaše téma
  • Ukáži vám pět nebo více okamžitých akcí, které můžete udělat ihned, abyste zvýšili návštěvnost svého blogu
  • Přidám také špetku nápadů pro váš blog i náměty na další obsah
  • Pošlu vám soubor s kompletními výsledky v pdf.

Toto vše získáte spolu s více než 30minutovým videem, ve kterém si spolu projdeme ještě jednou příležitosti vašeho blogu a sdělím vám své myšlenky, postřehy i nápady.

K čemu audit blogu?

Přáli jste si někdy, aby se na váš blog podíval zkušený blogger, zkontroloval ho a dal vám nějakou konstruktivní kritiku, jak ho můžete zlepšit?

To je běžný dotaz, který vidím ve skupinách podpory blogů na Facebooku, nováčci žádají zkušenější blogery o zpětnou vazbu. Dokonce i zkušení blogeři žádají jiné zkušené blogery, aby se podívali na nový obsah nebo třeba na prodejní stránku nebo vstupní stránku.

Pro další zkušené oči může být přínosné podívat se na váš blog nebo obsah. Někoho, kdo je daleko od vás a vašeho podnikání a kdo ví, co dělá.

Budou schopni rychle zjistit věci, které nemáte, a poskytnout vám zpětnou vazbu z pohledu čtenáře.

Co je to audit blogu?

Audit blogu je kompletní prohlídka vašeho blogu a všeho, co z toho vyplývá.

Jedná se o komplexní kontrolu vašeho obsahu, sdílení na sociálních sítích, e-mailový marketing, rozložení a design blogu, strategii monetizace a všechny pracovní postupy, které na svém blogu provádíte.

Chceš využít potenciál svého blogu a získat nápady na nový obsah a udělat POŘÁDNÝ AUDIT, ve kterém zužitkujeme vše, co jste už napsali, dáme tomu nový luxusní kabátek a přilákáme na to nové čtenáře a klienty!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.