Kouzelný život

Atopikderm: Recenze od Lady Viktorie

V posledních letech mám problémy s velmi citlivou pokožkou. Musím si hlídat jaký krém používám a ne všechny má pokožka dokáže akceptovat, aniž by mě po ní svědila kůže nebo jsem se musela jít znovu umýt a dostat tak ze sebe tu vrstvu, která mě dráždí a pálí.

Když jsem měla možnost vyzkoušet nějaký Bio masážní olej sáhla jsem po neutrálním Atopikderm oleji, který je právě pro citlivou pokožku nejvhodnější.

Atopikderm od Saloos

Blahodárně působí na přesušenou, namáhanou, popraskanou i jinak problematickou pokožku. Směs vybraných bio olejů kůži dokonale promašťuje, zvláčňuje a pomáhá jí udržovat její zdravý vzhled. O pokožku intenzivně pečuje, vyživuje ji a regeneruje nejen při potížích, ale i v klidovém období, kdy je nutno pokračovat v intenzivní v péči. Díky vícenenasycené mastné kyselině gamalinolenové (pupalkový a brutnákový olej) je vynikající i k regeneraci citlivé pokožky. Čistý přírodní bioprodukt.

První použití oleje bylo pohádkové. Použila jsem ho po uvolňující koupeli, nanesla na osušenou pokožku a jemně vmasírovala. Byla to skutečně pohádka. Pleť nesvědila ani nepálila. Příjemně voněla po jemné přírodní vůni. Cítila jsem že je na omak jemnější jako samet.

Byla jsem neskutečně nadšená a začala ho používat každý den. Téměř brzy dojde a tak si budu muset objednat další, což jsem vážně nadšená, jelikož je to skvělý pomocník. Hodí se jak pro denní použití, tak i pro příjemné chvíle jako je masáž od manžela nebo jej používám také na pokožku synka. Má sice svou dětskou pokožku, ale teď v zimě dbám na její hydrataci a místo dětských olejíčků používám Atopikderm olej.

Dlouho po porodu se mi objevil podivný ekzém na rukou a po pravidelném používání Atopikderm oleje zcela zmizel. Není po něm ani památky. Za to musím přičíst oleji další kladné body.

Pokud tedy i vás trápí citlivá pokožka, nesnášíte parfemované krémy či tělové oleje, máte ekzémy nebo jednoduše alergii na různé látky v krémech, které jsou běžně k dostání v drogérii, mohu vám Atopikderm olej od Saloos vřele doporučit. Zakoupit jej můžete zde. A pokud již máte zkušenosti, podělte se o ně dole v komentářích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *