Ukážu ti, jak důležité je v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

A já vím jak na to!

NAUČÍŠ SE TVOŘIT HODNOTNÝ OBSAH, BUDOVAT SILNOU ZNAČKU I PODNIKAT JAKO SKUTEČNÁ ONLINE PODNIKATELKA

Naše společná cesta se bude skládat ze tří hlavních částí, v čem každá z nich vyniká?

1. fáze: Hvězdná strategie

Začátek naší cesty začne seznámením, ujasněním vize a cílů s vašim blogem. Uděláme si rychlokurz dokonalého nápadů – pokud ještě nemáš, co bys prodávala, najdeme spolu tvůj dokonalý nápad a nejen jeden. Vydolujeme z tebe maximum, protože bez produktu či služby nebudeš mít na koho cílit a komu prodávat.

2. fáze: Blog je tvá vizitka

Vytvoř si dokonalý prodejní profi blog, který bude tvou vizitkou, ať už budeš podnikat v psaní nebo ve službách, naučím tě vše, co k tomu potřebuješ a také ti prozradím tipy a triky, které ti ušetří spoustu času

Zjistíš, jak na perfektní nastavení tvého blogu. Jak vybrat profesionálně vypadající šablonu. Jak ji nastavit, sladit vizual se sítěmi, vše správně propojit a mnoho dalšího, co vytvoří z tvého blogu profesionální online vizitku.

Hlavním pilířem bude 30 denní výzva pro tvůj blog, která ti s celým nastavením tvého blogu pomůže. Od důležitých stránek, přes fotografie, SEO i další nastavení. Především tě to naučím snadno a ukážu na konkrétních příkladech na svém webu. Díky tomu zjiístíš, kde tvůj blog pokulhává a pořádně jej nakopneš.

3. fáze: Obsah blogu je král

Vytvoříme první hodnotný obsah pro váš blog, který bude mít hodnotu pro čtenáře a bude mluvit přímo hlasem vašeho podnikání. Naučím tě také, jak blog obohatit o další témata z tvého oboru či podnikání.

  • Ukážu ti tipy jak plánovat svůj obsah na blogu dopředu a využít tak chvíle, kdy máš inspiraci.
  • Zjistíš, jak na SEO jednoduše a rychle.
  • Jak vyprávět poutavý příběh
  • I jak to udělat, aby sis našla čas na blog.

Dostaneš také přístup k studnici námětů na blogové články z různých oborů, takže pokud ti dojde inspirace a nebo nevíš, o čem psát, tohle ti všechno hrozně ulehčí.

4. fáze: Silná osobní značka

Aneb základem úspěchu je začít vyprávět svůj osobní příběh. Proč? Protože díky tomu se odlišíš, lidé tě více poznají, budou k tobě mít důvěru a také zjistí, že právě ty jim můžeš pomoci. Ukážu ti 6 jednoduchých kroků, které ti pomohou napsat a vyprávět poutavý příběh, kterému tví čtenáři podlehnou a stanou se na něm závislí.

Vytvoř ze svého příběhu bestseller. Nauč se základům tvůrčího psaní a využij jeho sílu pro vyprávějí dokonalého prodejního příběhu tvé značky

5. fáze: Prodávej jako profi podnikatelka

Naučíš se, jak využít sílu podpůrné skupiny, jak se vzájemně podporovat, propojovat a propagovat, aneb 3P. Získáš možnost vydat svůj článek u mne na blogu, příběh v e-magazinu ONLINE a také vést online rozhovor s Kristy.

Nauč se psát jako copywriterka! Dokonalá prodejní stránka nebo popisky tvých služeb? Jak na to, aby to působilo profesionálně? Jako bývalá copywriterka ti prozradím také několik tipů z tohoto oboru a třeba zjistíš, že je to právě to pravé pro tebe.

Naučíš se také být efektivní jako správný šéf. Ukážu ti, jak svůj obsah z blogu šikovně recyklovat na sociální sítě a využít předem připravené grafické šablony, které ti ušetří ještě více času.

V akademii však získáš mnohem víc. Tohle je taková hlavní kostra celé akademie, to hlavní téma, kterým tě provedu. Ale pokud jsi na úplném začátku nezoufej, můžeš si projít i můj kurz pro začátečníky a další materiály, které budou dostupné v akademii zdarma a pomohou ti se zorientovat tam, kde budeš tápat.

Vše o akademii najdeš na mém blogu zde.